صنایع شیمیایی

صادرات محصولات پتروشیمی سنگاپور در ماه جولای برای هشتمین ماه پیاپی رشد را رقم زد و نسبت به دوره مشابه سال ۲۰۲۰ بیش از ۴۹ درصد افزایش یافت.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، آمارهای موسسه دولتی اینترپرایز سنگاپور حکایت از این دارد که ارزش صادرات پتروشیمی سنگاپور در جولای سال ۲۰۲۱ میلادی با ۴۹.۴ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه پارسال به یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون دلار رسید و این شرایط به افزایش مجموع صادرات غیرنفتی این کشور آسیایی کمک کرد.

بر اساس این گزارش، افزایش صادرات محصولات پتروشیمی در ماه جولای برای هشتمین ماه پیاپی رخ داده است.

آمارهای موسسه دولتی اینترپرایز سنگاپور نشان می‌دهد مجموع صادرات غیر نفتی سنگاپور در جولای سال ۲۰۲۱ میلادی با ۱۲.۷ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال به ۱۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار رسید، به‌طوری که این رقم در ژوئن امسال افزایش ۱۵.۹ درصدی را ثبت کرده بود.

مجموع صادرات کالاهای غیر الکترونیکی که شامل پتروشیمی و محصولات دارویی می‌شود، در ماه جولای نسبت به دوره مشابه پارسال ۱۲.۱ درصد افزایش یافت، این رقم در ماه ژوئن امسال با افزایش ۱۳.۲ درصدی همراه بود.

مجموع صادرات کالاهای غیر الکترونیکی سنگاپور به هر ۱۰ شریک تجاری این کشور آسیایی به جز کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا در ماه جولای با افزایش همراه بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها