کشمش

مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از گشایش انبار کشمش سبز قلمی خلیل آباد جهت انجام معاملات گواهی سپرده کالایی این محصول با سررسید سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش «کالاخبر»؛ در این اطلاعیه آمده است از فردا شنبه اول آبان ماه ۱۴۰۰، انبار کشمش سبز قلمی خلیل آباد با نام کشمش سبز ۰۱۰۱ خلیل آباد (پ) فعال شده و آماده پذیرش محصول مشتریان است.

براساس اطلاعیه منتشره زمان گشایش نماد معاملاتی گواهی سپرده کالایی مربوط به این انبار با نماد کشم۰۱۰۱پ۰۱ از روز چهارشنبه ۵ آبان ماه در بورس کالا خواهد بود.

محصول تحویلی به انبار می بایست تولید سال ۱۴۰۰ باشد و انبار، محصول تولیدی سال های گذشته را پذیرش نخواهد کرد و حداقل مقدار کالای تحویلی به انبار ۵۰۰ کیلوگرم است.

طبق این اطلاعیه سررسید انبار ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ بوده و تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده و آخرین روز معاملاتی نماد ایجاد شده ۲۴ فروردین ماه سال آینده است و پس از آن معاملات برای فرایند تحویل و تسویه حساب با انبار متوقف خواهد شد.

گفتنی است مقدار هر گواهی سپرده کشمش معادل یک کیلوگرم است.

اطلاعات مربوط به سفارش ها و قیمت های معاملاتی در بخش "بورس کالا" قسمت "گواهی سپرده" در سایت www.tsetmc.com  برای عموم قابل مشاهده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها