کنسانتره سنگ آهن

میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ طی ۱۰ ماهه سال ۱۴۰۰، حدود ۳ درصد افزایش یافت و از ۴۲.۸ میلیون تن عبور کرد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از ایمیدرو، ۱۰ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان دی ۱۴۰۰، حدود ۴۲ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۳۰ تن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال ۹۹، حدود ۴۱ میلیون و ۶۴۵ هزار و ۸۰ تن بود.

از این میزان، شرکت های «گل گهر» ۱۳ میلیون و ۹۰۱ هزار و ۳۸۵ تن، «چادرملو» ۱۰ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۸۹۴ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» ۵ میلیون و ۴۷ هزار و ۵۶۵ تن، «گهر زمین» ۳ میلیون و ۹۲۱ هزار و ۶۱۷ تن، «مرکزی» ۳ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۵۸۴ تن، «توسعه فراگیر سناباد» ۲ میلیون و ۳۳ هزار و ۶۳۰ تن، «اپال پارسیان سنگان» یک میلیون و ۹۷۱ هزار و ۲۱۲ تن، «صبانور» یک میلیون و ۹۳ هزار و ۹۵۷ تن، «جلال آباد» ۳۲۵ هزار و ۶۲۶ تن و «صنایع معدنی فولاد سنگان» یک میلیون و ۱۵۴ هزار و ۵۶۰ تن، کنسانتره آهن تولید کردند.

طی ۱۰ ماهه امسال، شرکت های بزرگ ۱۳ میلیون و ۶۰۶ هزار و ۶۲ تن کنسانتره به شرکت ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۱۵ میلیون و ۵۱۸ هزار و ۵۴۸ تن)، حدود ۱۲ درصد کاهش نشان می دهد.

میزان تولید کنسانتره آهن در ماه دی، ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۷۲۲ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۴ میلیون و ۹۸ هزار و ۹۴۲ تن)، نزدیک به ۲ درصد افزایش یافت.

افزایش ۶۸ درصدی تولید و ۳۵ درصدی ارسال دانه بندی

شرکت های بزرگ، از ابتدای فروردین تا پایان دی، یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۹۳۰ تن سنگ آهن دانه بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۹ (۸۷۰ هزار و ۴۴۱ تن)، ۶۸ درصد افزایش نشان می دهد. ارسال سنگ آهن دانه بندی نیز با ۳۵ درصد افزایش، از یک میلیون و ۴۹۱ هزار و ۵۵ تن ۱۰ماهه سال ۹۹ به ۲ میلیون و ۱۳ هزار و ۵۴۷ تن ۱۰ ماهه امسال افزایش یافت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها