• ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
  • کد خبر: 83127
چین

شاخص‌های اصلی آسیا و اقیانوسیه در معاملات روز چهارشنبه متفاوت شدند زیرا سرمایه‌گذاران منتظر اعلام صورتجلسه فدرال رزرو آمریکا بودند همچنین شاهد داده‌های اقتصادی ژاپن شدند که نشان می‌داد بخش تولید این کشور در محدوده انقباض باقی مانده است.

به گزارش کالاخبر به نقل از مارکتینگ، نیکی ۲۲۵ در ساعت ۶:۵۴ صبح به وقت اروپا ۱.۴۲ درصد کاهش یافت.دلار ۰.۰۸ درصد در برابر ین نزول کرد و در همان زمان به ۱۳۰.۸۶۰۵ فروخته شد. هانگ سنگ هنگ کنگ در ساعت ۶:۵۵ صبح به وقت اروپا ۲.۲۴ درصد افزایش یافت.

در سرزمین اصلی چین، کامپوزیت شانگهای در همان زمان ۰.۰۶ درصد افزایش، در حالی که کامپوزیت شنژن در ساعت ۶:۵۷ صبح به وقت اروپا ۰.۲۴ درصد کاهش یافت.

در کره جنوبی، کوسپی در ساعت ۶:۵۷ صبح به وقت اروپا ۱.۷۹درصد صعود کرد و شاخص استرالیا در ۱.۶۳ درصد بالاتر بسته شد.

روز سبز بازارهای اروپا

بازارهای عمده سهام اروپا مثبت باز شدند و تحت تاثیر احساسات مثبت ناشی از گزارش اولیه تورم آلمان در دسامبر ۲۰۲۲ قرار گرفتند که بالاتر از انتظارات بود.

سرمایه‌گذاران منتظر مجموعه جدیدی از داده‌های اقتصادی از جمله فعالیت بخش خصوصی در منطقه یورو و آلمان هستند همچنین شاهد به روزرسانی شرایط کسب و کار در بخش تولید ایالات‌متحده و انتشار صورتجلسه آخرین نشست سیاست پولی فدرال رزرو خواهند بود.

دکس در زنگ افتتاحیه ۰.۶۲درصد رشد کرد. کک ۴۰ به میزان ۰.۶۹ درصد افزایش یافت. شاخص FTSE ۱۰۰ به میزان ۰.۲۴درصد افزایش یافت. یورو استاکس ۵۰ در سراسر اروپا ۰.۵۶درصد صعود کرد.

یورو ۰.۴۲ درصد از دلار بالاتر بود و در ساعت ۸:۵۹ صبح به وقت اروپا به قیمت ۱.۰۵۹۵۶ دلار فروخته شد. پوند استرلینگ ۰.۴۸ درصد در برابر دلار افزایش یافت و به ۱.۲۰۲۹۸ دلار رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها