رالی طلا و زعفران

بررسی معاملات صندوق های سرمایه گذاری کالایی بورس کالا که شامل ۱۰ صندوق فعال در حوزه طلا و ۲ صندوق فعال در حوزه زعفران می شوند، نشان می دهد که در هفته منتهی به ۲۶ اسفند، ۴۸۲ میلیون واحد صندوق های سرمایه گذاری کالایی به ارزش بیش از ۲.۵ همت مورد معامله قرار گرفته است.

به گزارش کالاخبر ، طی هفته ای که گذشت در ۱۰ صندوق فعال در حوزه طلا و ۲ صندوق فعال در حوزه زعفران در مجموع ۴۸۲ میلیون و ۴۳۵ هزار و ۵۲ واحد صندوق به ارزش ۲ هزار و ۵۱۳ میلیارد تومان معامله شد که سهم صندوق‌های طلا ۴۵۵ میلیون و ۲۸۲ هزار و ۹۹۹ واحد به ارزش ۲ هزار و ۴۷۴ میلیار تومان و سهم صندوق‌های زعفران ۲۷ میلیون و ۱۵۲ هزار و ۵۳ واحد به ارزش نزدیک ۳۸.۸ میلیارد تومان بود.

از میان صندوق های سرمایه گذاری با پشتوانه طلا، بهترین عملکرد مربوط به صندوق سرمایه گذاری پشتوانه سکه طلا زرین آگاه با معامله ۱۰۶ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۶۳۱ واحد به ارزش ۱۶۲ میلیارد تومان بود.

از میان صندوق سرمایه گذاری در حوزه زعفران نیز بیشترین سهم متعلق به صندوق سرمایه گذاری گروه زعفران سحرخیز با معامله ۱۴ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۷۰۳ واحد صندوق به ارزش نزدیک ۲۹.۷ میلیارد تومان بود.

یادآوری می‌شود، در هفته ای که گذشت دهمین صندوق طلای بازار سرمایه با نام صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای نهایت نگر و نماد «ناب» نیز پذیره نویسی خود را آغاز کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها