• ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰
  • کد خبر: 85268
بیت کوین

قیمت بیت‌کوین پس از انتشار اخباری مبنی بر توافق جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و کوین مک کارتی، جمهوری‌خواه ارشد، از ۲۷هزار دلار عبور کرد.

به گزارش کالاخبر به نقل از کریپتو، بایدن در پست توییتری خود این توافق را تایید کرد و گفت که این توافق، یک گام مهم رو به جلو است و هزینه‌ها را کاهش خواهد داد.

وی اذعان کرد که بدون این توافق، اقتصاد ایالات‌متحده شاهد نکولی فاجعه‌بار و در نتیجه رکود اقتصادی، تاثیر بر حساب‌های بازنشستگی و از دست دادن میلیون‌ها شغل بود.

پیش از وی، مک کارتی توافقنامه معامله را اعلام کرد و گفت: «رئیس‌جمهور چندین ماه وقت خود را تلف و از مذاکره بر سر سقف بدهی خودداری کرد. توافق تنها چند روز قبل از ضرب‌الاجل اول ماه ژوئن ۲۰۲۳ اعلام شد و در غیر این صورت ممکن بود آشفتگی در بازارهای مالی ایجاد شود. من همین چند وقت پیش با رئیس‌جمهوری تماس تلفنی گرفتم؛ پس از اینکه او زمان را هدر داد و ماه‌ها از مذاکره امتناع کرد، ما اصولا به توافقی رسیدیم که شایسته مردم آمریکاست.»

بایدن این خبر را تایید کرد و گفت: من و مک کارتی، رئیس مجلس به توافق اصولی بودجه دست یافتیم با این حال، هنوز مذاکرات بیشتری برای نهایی کردن متن قانونی انجام نشده است، قبل از اینکه توافق به مجلس نمایندگان و سنای ایالات‌متحده برسد. قرارداد آزمایشی شامل افزایش سقف بدهی ۳۱.۴ تریلیون دلاری دولت فدرال ایالات‌متحده است. در واقع، این توافق شامل افزایش سقف بدهی برای یک دوره دو ساله و محدود کردن هزینه‌هاست.

در همین حال، بازار کریپتو در واکنش اولیه خود به این توافق سبز شد. از این رو، افزایش بیت‌کوین در پاسخ به آنچه می‌تواند صعودی تسکین دهنده در بازارهای سهام ایالات‌متحده شود، محتمل خواهد بود.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۱۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۶.۳۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۸ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱.۰۹ میلیارد دلار است که ۲۰.۰۴ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱.۵۹ میلیارد دلار است که ۷.۵۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۹.۱۸ میلیارد دلار است که ۹۰.۹۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۳۱ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۷ هزار و ۱۸۲.۱۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۵ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۸۴۹.۹۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۷۸ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۳۰۸.۶۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۴ درصد کاهش

۵- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها