گواهی سپرده+انبار

بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ میزبان معامله ۶ میلیون و ۸۰۳ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۳۴۱ میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.

به گزارش کالاخبر ، ۶ میلیون و ۸۰۳ هزار و ۲۸۶ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش ۳۴۱ میلیارد و ۳۰۴ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.

در هفته منتهی به ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ بالغ بر ۴۳۸ هزار و ۴۰۰ گواهی سپرده تمام سکه طلا به ارزش ۱۲۲ میلیارد و ۴۵۸ میلیون تومان منعقد شد.

در جریان معاملات هفته گذشته، ۳۷۱ هزار و ۸۸ اوراق گواهی سپرده شمش طلا در حالی منعقد شد که این دارایی پایه ارزش ۱۱۵ میلیارد و ۵۲۱ میلیون تومان را ثبت کرد.

سیمان با ثبت معامله ۴ میلیون و ۴۹۲ هزار گواهی سپرده، رتبه نخست از نظر حجم را به ثبت رساند و ارزش معاملات این دارایی ۵.۲ میلیارد تومان شد.

ارزش معاملات یک میلیون و ۱۸۴ هزار و ۸۰۴ گواهی سپرده زعفران ۵۷.۵ میلیارد تومان بود و ارزش معاملات ۳۱۶ هزار و ۹۹۴ گواهی سپرده شیشه نیز ۴۰.۵ میلیارد تومان شد.

۶.۸ میلیون گواهی سپرده در بورس کالا دست‌ به‌ دست شد

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها