آهن اسفنجی

اوراق سلف موازی استاندارد آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان با هدف تامین سرمایه در گردش این شرکت از فردا (دوشنبه ۲۹ آبان) از طریق بورس کالای ایران منتشر می شود. به این ترتیب برای نخستین بار یک شرکت فعال در حوزه احیا مستقیم از این طریق ۵۰۰۰ میلیارد ریال تامین مالی می کند.

به گزارش کالاخبر ، در نامه مدیریت بازارهای مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران آمده است: شرکت صنعت فولاد شادگان در نماد عشادگان فردا (دوشنبه ۲۹ آبان) اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد می‌کند.

به این ترتیب عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد آهن اسفنجی شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) در نماد «عشادگان» به تعداد ۴ هزار و ۱۶۳ هزار و ۶۰۰ قرارداد و با قیمت ۱۲۰ هزار و ۸۸ تومان در هر قرارداد ۱۰ کیلوگرمی، از طریق کارگزاری تامین سرمایه نوین در روز دوشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ به عنوان دوره پیش گشایش و از ساعت ۱۱ تا۱۲:۳۰ به عنوان دوره عادی معاملات انجام می‌شود.

معاملات ثانویه این نماد نیز از تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ تا ۲۹ آبان ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. عرضه اوراق به روش گشایش انجام می‌شود.

در صورتی که در پایان مدت عرضه اولیه، بخشی از اوراق پذیره نویسی نشود، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق باقیمانده به قیمت تعیین شده در بازار است.

در صورتی که در پایان مدت عرضه اولیه، هیچ بخشی از پذیره نویسی اوراق صورت نگیرد، متعهد پذیره نویسی مکلف به خرید اوراق به قیمت پایه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت امیدنامه این اوراق، به بخش اوراق سلف موازی استاندارد در قسمت بازارها در سایت بورس کالا ایران مراجعه کرده یا از لینک زیر اقدام کنید.

https://media.imereport.ir/d/۲۰۲۳/۱۱/۱۹/۰/۳۶۵۸۰.pdf?ts=۱۷۰۰۳۹۶۷۹۰۹۷۸

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها