جایزه

سامانه مجازی معاملات مشتقه همزمان با برپایی دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رونمایی می شود، بر همین اساس بورس کالای ایران در نظر دارد با اجرای مسابقه در این تالار مجازی به افرادی که بیشترین امتیاز را در انجام معاملات کسب می کنند جوایز نفیسی اهدا کند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، معاملات مجازی قراردادهای مشتقه از سوی علاقه مندان در غرفه بورس کالای ایران انجام خواهد شد که به افراد برتر یا به عبارتی پر سود تر در سامانه مجازی، یک سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

بنابراین علاقه مندان می توانند برای  با حضور در قرفه بورس کالای ایران علاوه بر کسب  تجربه، از مهارت و تخصص لازم برای سرمایه‌گذاری با شرکت در مسابقات و کسب امتیاز برتر از این جایزه  بهرمند شوند.

هدف از برگزاری این مسابقات تمرین عملی برای سرمایه‌گذاری در بورس کالا در کنار آموزش صحیح است که می تواند مقدمه ای برای ورود آگاهانه فعالان مختلف بازارهای کالایی و سرمایه گذاران به بازار سرمایه باشد.

همچنین شایان ذکر است هر روز در غرفه بورس کالای ایران در زمان رقابت در رینگهای مختلف، تابلو معاملات بصورت آنلاین برای مهمانان غرفه تشریح و توضیحات لازم ارایه خواهد شد.

زمان رینگها نیز به ترتیب، ساعت ۱۰ صبح تالار کشاورزی؛ ساعت ۱۱ تالار صنعتی معدنی، ساعت ۱۱:۳۰ تالار صادراتی ، ساعت ۱۲ تالار فرآورده نفتی ، بازار فرعی و طلا ساعت ۱۲:۳۰  و تالار پتروشیمی نیز ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

منبع: ایلنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش