• ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
  • کد خبر: 67140
مس

گروه مطالعات بین المللی مس از چشم انداز روشن تولید فلز سرخ در سال ۲۰۲۲ میلادی خبر داد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از ایمیدرو، براساس اعلام وب سایت فایننشال نیوز مدیا، گروه مطالعات بین المللی مس طی ویدئو کنفرانسی که با حضور نمایندگان دولت ها و مشاوران صنعت مس کشورهای پیشرو در تولید فلز سرخ برگزار شد، از چشم انداز روشن تولید فلز سرخ در سال ۲۰۲۲ میلادی خبر داد. در این کنفرانس مباحث کلیدی تاثیرگذار بر بازار جهانی مس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صنعت مس طی سال های اخیر شاهد فراز و فرودهایی بوده است. تحلیلگران به این نتیجه رسیدند پس از اینکه تولید معادن مس جهان سه سال بدون تغییر ماند، پیش بینی می شود در مجموع، تولید سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد رشد ۲.۱ درصدی باشد. همچنین انتظار می رود میزان تولید جهانی فلز سرخ در سال ۲۰۲۲ میلادی ۳.۹ درصد افزایش یافته و در برخی از کشورها به ویژه پرو به میزان پیش از همه گیری ویروس کرونا بازگردد.

رشد ۲.۴ درصدی مصرف مس تصفیه شده در سال آینده

گروه مطالعات بین المللی مس گزارش داد: اغلب پروژه های تولید کنسانتره مس در حال تولید هستند و منجر به رشد تولید این محصول خواهد شد.

قرنطینه ناشی از همه گیری ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ میلادی کاهش موقتی مصرف مس تصفیه شده را به دنبال داشت. اما انتظار می رود مصرف مس تصفیه شده در سال ۲۰۲۱ بدون تغییر نسبت به سال گذشته ثبت شود. در حالی که پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد رشد ۲.۴ درصدی خواهد بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها