بورس کالا

در هفته منتهی به ۲۶ مهر ماه، ۵۱۱ هزار و ۹۵۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۷۴ و ۳۱ درصدی را در حجم و ارزش تجربه کرد.

به گزارش «کالاخبر»، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۹۸ هزار و ۶۷۸  تن انواع کالا به ارزش ۹ هزار و ۵۲۴ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۱۸۴ هزار و ۱۹۴ تن فولاد، ۳ هزار و ۳۸۵ تن مس، ۱۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها، یک هزار و ۸۰ تن آلومینیوم و ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۲۵۵ هزار و ۲۱۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از۱۳هزار میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۶۶ هزار و ۲۹۶ تن قیر، ۴۵ هزار و ۳۴۶ تن مواد پلیمری، ۲۶ هزار و ۳۵۹ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۸۶۰ تن عایق رطوبتی، یک هزار و ۲۸۸ تن روغن، ۷۰ تن گازها و خوراک ها، ۲ هزار تن سلاپس واکس و ۱۱۲هزار تن وکیوم باتوم معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۵۸ هزار و ۶۰ تن انواع کالا به ارزش ۵۴۰ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۵۷ هزار و ۶۴۰ تن گندم و ۶۰۰ تن شکر مشاهده شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها