مارانی

علیرضا عسگری مارانی می گوید: اقتصاد کشور از سیستم قیمت‌گذاری غیرمنصفانه رنج می‌برد، در این میان شستا به عنوان یکی از مهمترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در حوزه‌های مرتبط، چه سیمان یا دارو یا روغن‌های موتور و ... تلاش بسیاری برای حرکت به سوی قیمت‌گذاری منصفانه برداشته است و ورود سیمان به بورس کالا یکی از موثرترین اقدامات در این حوزه محسوب می‌شود.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از شستا رسانه، علیرضا عسگری مارانی از فعالان بازار سرمایه گفت: اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه در اقتصاد کشور موثر است.

عسگری مارانی افزود: در دوره اخیر مدیریت شستا با حضور محمد رضوانی‌فر، اول صورت‌های مالی افشا شد و سپس شستا و شرکت‌های بزرگ آن به مرور وارد بازار سرمایه شدند. این رخداد میمون و مبارک که در دوره اخیر مدیریتی شستا شکل گرفت موجب شد عملکرد مدیران بر اساس نرخ سهام در بورس مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان این‌که ارتقا شفافیت در همه لایه‌های شستا از اقدامات مهم صورت گرفته است، گفت: اقتصاد کشور از سیستم قیمت‌گذاری غیرمنصفانه رنج می‌برد، لذا سیستم قیمت‌گذاری منصفانه یکی از موارد با اهمیت در اقتصاد کشور محسوب می‌شود.

عسگری مارانی ادامه داد: شستا به عنوان یکی از مهمترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در حوزه‌های مرتبط، چه سیمان یا دارو یا روغن‌های موتور و ... تلاش بسیاری برای حرکت به سوی قیمت‌گذاری منصفانه برداشته است و ورود سیمان به بورس کالا یکی از موثرترین اقدامات در این حوزه محسوب می‌شود.

این فعال بازار سرمایه با بیان این‌که برنامه‌ریزی و اقدامات شستا در پیگیری تحقق دریافت گزارش‌های حسابرسی شده مقبول از سازمان حسابرسی یکی از اتفاقات مهم و ارزشمندی است که به پایداری و امیدواری ذی‌نفعان کمک می‌کند، گفت: هرچقدر صورت‌های مالی شفاف و مقبول باشد ذی‌نفعان و سهام‌داران شستا ارزیابی بهتری از شرکت خواهند داشت و طبیعتا امید به آینده بیشتر می‌شود به همین خاطر تلاش‌های شستا برای دریافت گزارش‌های مقبول برای آن‌هایی که به سهم نگاه بلند مدت دارند این دید را می‌دهد که می‌توانند با امید بیشتری بر روی آن تمرکز کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها