بورس کالا

در هفته منتهی به ۲۶ اسفندماه ۳ میلیون و ۲۸۸ هزار و ۵۶۱ تن انواع کالا و محصول به همراه ۹۰ دستگاه خودرو در مجموع به ارزش بیش از ۳۰ هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد. صدرنشینان این هفته بورس کالا، سیمان با معامله یک میلیون و ۵۷۹ هزار تن سیمان، سنگ آهن با معامله ۷۸۶ هزار تن و فولاد با دادوستد ۳۴۳ هزار تن بودند.

به گزارش کالاخبر ، در هفته گذشته تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا شاهد معامله ۲ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۹۲ تن انواع کالا و ۹۰ دستگاه خودرو به ارزش بیش از ۲۲ هزار و ۳۰۳ میلیارد تومان در هفته منتهی به ۲۶ اسفند بود.

در این تالار یک میلیون و ۵۷۹ هزار و ۶۴۱ تن سیمان، ۷۸۶ هزار تن سنگ آهن، ۳۴۳ هزار و ۶۰۱ تن فولاد، ۱۱۵ هزار تن آهن اسفنجی، ۷۱ هزار و ۳۰۰ تن روی، ۱۲ هزار و ۲۳۲ تن مس، ۱۱ هزار و ۱۵۰ تن آلومینیوم، ۲۷۰ تن کنسانتره مولیبدن معامله شد.

در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۵۷ هزار و ۴۹۶ تن انواع کالا و محصول به ارزش نزدیک ۷ هزار و ۵۹۷ میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۱۰۷ هزار و ۱۶۱ تن قیر، ۸۹ هزار و ۸۸۲ تن مواد پلیمری، ۷۰ هزار تن وکیوم باتوم، ۴۳ هزار تن لوب کات، ۴۱ هزار و ۴۹۱ تن مواد شیمیایی، ۳ هزار و ۷۴۶ تن روغن پایه، ۲ هزار و ۸۰۰ تن گوگرد، ۷۷۶ تن فرآورده های نفتی، ۲۹۰ تن گازها و خوراک ها و ۷۰ تن عاطق رطوبتی معامله شد.

بازار فرعی نیز شاهد معامله ۱۵ هزار و ۹۷۲ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۴۴۶ میلیارد تومان بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها